- Приймання замовлень по телефону — щодня з 9.00 до 21.00 (субота з 9.00 до 18.00, неділя — 9.00 до 18.00)
- Приймання замовлень через кошик сайту — цілу добу (24/7)
Після оформлення замовлення через кошик сайту, менеджер інтернет-магазину "WagonShop" зв'яжеться з Вами за вказаною номером телефона для уточнення деталей і узгодження часу та місця доставки
Використаний в основі цього матраца пружинний блок Bonnel рівномірно розподіляє навантаження і тривалий час зберігає висоту, еластичність і витривалість матраца. Модель витримує до 120 кг на спальне місце, а її висота становить 18 см. Усередині виробу розміщена жорстка повсть і спонфлекс, які в комбінації з пружинною основою й обшивкою з мікрофібри забезпечують затишок і розслаблення.основа матраца:
BonnelКласичний пружинний блок. Поєднує базовий комфорт і невисоку вартість. Кожна пружина блока складається з п'яти витків, і завдяки формі пісочного годинника пружини не стикаються, а отже, вам не заважає спати неприємний скрип або тертя пружин одна об одну. Водночас пружини взаємодіють одна з одною. Тому у разі виникнення навантаження на матрац стискаються як пружини, які безпосередньо опинилися під тиском, так і розташовані поруч.

Ізолювальний шар завтовшки 3-4 мм, який відокремлює пружинний блок від матеріалів. Завдяки щільності та міцності термоповсть контролює однаковий тиск пружин на людське тіло по всій поверхні матраца. У такий спосіб матрац стає комфортнішим і зберігає потрібний рівень жорсткості. Склад термоповстілка — це комбінація натуральних і регенерованих тканинних волокон, з'єднаних за допомогою температури та тиску. Матеріал екологічно безпечний і гіпоалергенний.
Натуральний екологічно чистий нетканий матеріал. До його складу входять натуральні та регенеровані бавовняні, джутові, лляні волокна, які з'єднуються тиском і температурою в шар завтовшки 2 см. Такий склад добре проводить повітря, а також має високу здатність вбирати та виводити вологу. Спонфлекс робить спальне місце теплішим та затишнішим. Оптимальне поєднання високої щільності, еластичності та пружності подарує повноцінний комфорт і міцний сон.

Технологія скріплення настильних шарів термоклеєм. Розплавлений у спеціальній ємності клей під тиском подається в промисловий пістолет, і потім рівномірно розпорошується у формі павутини. Використовувана компанією Come-for клей екологічний, не має запаху та безпечний для вашого здоров'я.
Тканина, яка поєднує м'якість, міцність і практичність. Вона гіпоалергенна, має підвищену гігроскопічність. Мікрофібра швидко висихає й має високу повітропроникність, високу стійкість проти протирання, скочування, блякнення. Ворсинки мікрофібри перешкоджають статичному прилипанню. Тканина довго зберігає привабливий зовнішній вигляд: вона стійка до механічних впливів, практично не мнеться, добре відпирається, не втрачаючи водночас своїх насичених кольорів.

Чому Вам варто замовити меблі саме у нас?
1. Ви отримаєте меблі високої якості.
2. Ваші меблі тішитимуть око.
3. Меблі будуть зручною та функціональною.
4. Запропонуємо найкращу ціну на меблі
«Мебель — взгляд по- новому»

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Come-For |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Розмір матраца, см | 80х190 |
| Висота | 18 см |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двосторонній | Так |
| Навантаження на 1 спальне місце | До 120 кг |
| Гарантія | 2.5 року |
| Ортопедичний ефект | Так |
| Єврокаркас | Так |
| Стійка до пиловому кліща тканина | Так |
| Анатомічний ефект | Так |
| Екологічно чистий | Так |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Стан | Нове |
| Кількість спальних місць | Односпальні, Двоспальні, Полуторні |
| Тип | Двосторонні |
| Розмір | 120x190 |
| Особливості | Ортопедичні, Анатомічні |
| Технологія Зима-Літо | Так |
| Вид | Залежні пружини, Пружинні матраци |
| Кількість зон жорсткості | 1 зона |
| Висота матраца (допуск +/-10мм) | 18 см |
| Склад | Боннель, Термовойлок, Трикотаж, Хот мелт, Мікрофібра, Спонфлекс |
| Вага 1 м2/кг | 11,58 |
| Ціновий сегмент | Економ клас |
| Категорія товару | Матраци |
- Ціна: 3 456,53 ₴





