Шафа ВЕРТО SZF4D2S дуб сонома / кашемір Гербор
Шафа ВЕРТО SZF4D2S чотиридверна української фабрики Гербор-холдинг для передпокою. Містить дві шухляди та два закриті відділення. Відкривається за допомогою системи Push to Open Magnet HETTICH легким натисканням на фасад. За двома верхніми дверима знаходяться полиця та висувний тремпель. У нижньому відділенні розташовані дві полиці. Застосовуються петлі HETTICH та кулькові напрямні повного висування HAFELE. Відсутність класичних ручок підкреслює мінімалістичний та сучасний стиль виробу.
Колір: дуб сонома / кашемір.
Матеріал:
- корпус – ДСП ламінована;
- фасад – ДСП ламінована;
- задня стінка, дно шухляд – ДВП 3 мм кольору дуб сонома.
ВЕРТО SZF4D2S Шафа ГЕРБОР (Verto Gerbor) доставляється в заводській упаковці та призначена для самостійного складання.
Характеристики
|
Бренд |
Гербор-Холдінг |
|
Колір |
дуб сонома / кашемір |
|
Основний колір |
бежевий |
|
Основний матеріал |
ДСП / МДФ |
|
Висота |
220 см |
|
Ширина |
80 см |
|
Глибина |
38 см |
|
Тип |
для одягу, з шухлядами |
|
Кількість дверей (для підлогових) |
4-дверна |
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 2200 мм |
| Производитель | Gerbor |
| Глубина | 380 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Да |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
- Цена: 8 860 ₴











